||
укр   |   рус   |   eng
Жінка III тисячоліття, яка вона? Це діяльна, сучасна, освічена, прогресивна особистість, яка зробила значний внесок у певну галузь. Адже кожна жінка - це цілий світ. Кожна жінка - це унікальне поєднання зовнішньої беззахисності і великої внутрішньої сили. Кожна жінка має повірити у власні можливості, розвивати свій потенціал, реалізовуватись у різноманітних сферах діяльності.

Професіональна, самовіддана, ініціативна, творча - кожна жінка, яка вважає себе такою (і яку вважає за таку її оточення), може стати Жінкою III тисячоліття. Ці жінки творять сучасне та майбутнє нашої країни. Вони варті того, щоб їхні успіхи були зразком і стимулом для інших. Наші сучасниці підкорюють час і роблять неможливе реальністю. Саме для них започатковано Всеукраїнську Премію "Жінка III тисячоліття", вручення якої традиційно відбувається в Національній Опері України.

Даючи високу громадську оцінку досягненням жінок та спонукаючи їх розкривати свій потенціал й прагнути нових звершень, проект не має аналогів у країні, а його значення беззаперечне для суспільства.


© 2008 МГО "Жінка ІІІ тисячоліття". Всі права захищені.
Developed by Domino / ITCG