Лідія Лісімова
президент Міжнародної громадської організації "Жінка III тисячоліття", автор і засновник Міжнародного дитячого фестивалю "Світ талантів" і Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття"

Лідер за натурою, особистість активна, цілеспрямована, найкраще почувається, коли долає перешкоди на шляху до поставленої мети. А щаслива - в усвідомленні перемоги. Хоча зводити багату, багатосторонньо розвинену і тонку натуру пані Лідії тільки к стану боротьби було б неправильним.

Інженер-економіст за освітою, Лідія успішно працювала на швейній фабриці, а після майже повного розвалу Радянської економіки шукала і віднайшла свого місця за умов що склалися. Працювала на телебаченні, радіо, в страховому, видавничому і рекламному бізнесі, створила свою компанію (основні напрямки - реклама, фестивалі дитячої творчості, реалізація проектів Міжнародної громадської організації "Жінка III тисячоліття").

Щаслива в сім'ї - улюблений чоловік, брат, дві сестри, племінники і племінниці. А щє - батьки. Любить подорожувати з неодмінною умовою - разом із чоловіком. З огляду на те, що обидва в повсякденному житті більш як задіяні, викроїти загальний вільний час вдається дуже рідко. Та й саме поняття вільного часу у Лідії давно стало певною абстракцією. На роботі - ділові зустрічі, зустрічі, зустрічі. А поза роботи - численні друзі, душевні компанії, загальні інтереси. Лідія визнається, що нерідко чоловік, який чудово знає її характер і світ захоплень, уражається: "Невже ж ти протягом дня не втомилася, не вимоталася?" На що Лідія щиро відповідає: "Що ти! Звісно ні! Для мене це дуже цікаво!"